Предателите са обединени в националното предателство по темата Македония
Ставаме свидетели на пореден съвет на коалицията, която злощастно и нелепо управлява България. Отново по темата как да се предаде националния интерес, но така, че да не се разбере, че са го предали. И хем да оцелеят, хем да изпълнят каквото им е казано.
Позицията на България по темата Македония, която е наложена от ВМРО, е единствената правилна и тя трябва да бъде защитена. Всички националнопредателски сили днес са обединени. И западните, и кремълските се опитват да унищожат българския национален интерес в бъдещите преговори с Република Северна Македония и нейното членство в Европейския съюз.
Затова е редно да се защити единствената достойна българска позиция. Защото Македония е българска. А България е над всичко!